آمادگی آزمون آیلتس با IELTS Express Intermediate

IELTS Express Intermediate

آمادگی آزمون آیلتس با IELTS Express Intermediateرا در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آمادگی آزمون آیلتس با IELTS Express Intermediate

IELTS Express عنوان یک مجموعه دو سطحی برای موفقیت در ازمون ایلتس می باشد. سطح متوسطه آن که در این پست می توانید دانلود نمایید برای اخذ نمره 4 تا 5.5 آزمون آیلتس تدوین شده است و با تمرینات و فعالیت های آمده در آن مهارت های لازم برای موفقیت در آزمون را به متقاضیان آموزش می دهد. این مجموعه دو سطحی می تواند یک منبع ایده ال و یک دوره فشرده و کوتاه 30-40 ساعته برای آمادگی ازمون ایلتس محسوب شود. کتاب و سی دی های سطح متوسطه  IELTS Express را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.

IELTS Express Intermediate

IELTS Express is a two-level preparation course for candidates studying for the International English Language Testing System examination (IELTS). The intermediate level is aimed at an IELTS score of 4 – 5.5. IELTS-type tasks and practice activities provide students with the essential skills they need for exam success.

Each IELTS Express Coursebook is an ideal choice for short preparation courses of 30-40 hours, and can easily fe extended for longer courses by selecting from supplementary materials.

محتویات

  • خرید انلاین فایل PDF و فایل صوتی آمادگی آزمون آیلتس با IELTS Express Intermediate

خرید منابع آزمون آیلتس از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *