آموزش املاء انگلیسی با Spelling Made Easy CD-ROM

آموزش املا انگلیسی spelling made easy

آموزش املاء انگلیسی با Spelling Made Easy CD-ROM را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش املاء انگلیسی با Spelling Made Easy CD-ROM

نرم افزار Spelling Made Easy یکی از منابع آموزش و تقویت املاء در زبان انگلیسی است. این نرم افزار با رویکردی فان و سرگرم کننده کمک می کند که زبان آموزان با قواعد و مستثنی های قواعد دیکته در زبان انگلیسی آشنا شوند و همچنین یاد می گیرند که اشتباهات رایج در املاء انگلیسی را شناخته و به هنگام نوشتن از انها اجتناب کنند. این نرم افزار هوشمند توانایی دانش اموزان را در زمینه املاء انگلیسی را برآورد کرده و سپس به عرضه درس های ویژه برای تقویت این نقاط ضعف دانش اموز می کند.در این نرم افزار آموزشی یک قسمت ویژه مربوط به معلمان تعبیه شده است که گزارشات مربوط به فعالیت های دانش آموز را به هنگام تمرین با نرم افزار را می توانند در آنجا مشاهده کنند.

کار مستقل با نرم افزار Spelling Made Easy می تواند دانش آموزان را بر مهارت دیکته انگلیسی مسلط کند. این نرم افزار کلیدی برای نگارشی تاثیرگذار و قوی به حساب می اید.

Spelling Made Easy CD-ROM

In a fun game-show format, Spelling Made Easy will help your students become familiar with spelling rules, exceptions to the rules and patterns. Students will develop strategies for tackling common spelling errors. Intelligent software assesses each student’s abilities and then presents tutorial lessons for those topics where special attention is needed. The program also includes a special teacher’s section where each student’s progress report can be viewed. Working independently with Spelling Made Easy, your students will master spelling, a key building block for writing and communicating effectivel

محتویات

  • خرید آنلاین آموزش املاء انگلیسی با Spelling Made Easy CD-ROM

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *