آموزش انگلیسی با گزارشهای خبری Good News, Bad News

آموزش انگلیسی با گزارشهای خبری Good News, Bad News را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی با گزارشهای خبری Good News, Bad News

در مجموعه   ما با داستان ها و گزارش های واقعی، جذاب و سرگرم کننده که در مورد شخصیت ها و وقایع جالب اتفاق افتاده اند روبرو می شویم مجموعه بر اساس گزارش های خبری واقعی تهیه شده است که در رسانه های مختلف پخش شده اند و یک مجموعه بسیار مناسب برای تقویت مهارت شنیداری انگلیسی می باشد. این مجموعه برای بزرگسالان و جوانان که در سطح پیش متوسط و یا متوسطه زبان انگلیسی هستند تهیه شده است. کتاب شامل 18 داستان بوده که هر داستان در سه صفحه ارائه شده و در هر درس تمریناتی برای سنجش میزان درک شنیداری انگلیسی زبان آموز قرار داده شده است. با مطالعه این مجموعه در میابیم که علاوه بر تقویت مهارت شنیداری ما، قدرت بحث و گفتگو ما به زبان انگلیسی بهبود یافته و همچنین دایره لغات ما افزایش یافته و به ارتقای مهارت مکالمه انگلیسی و برقراری بهتر درمحیط های انگلیسی زبان کمک موثری می کند. کتاب دانش آموز و کتاب معلم و فایل های صوتی مجموعه  Good News, Bad News که با لهجه امریکن هستند را می توانید از لینک مستقیم  از کاردوآنلاین دانلود نمایید. لازم به ذکر است این مجموعه از انتشارات آکسفورد ارائه شده است.

Good News, Bad News

Good News, Bad News is a listening and discussion text designed around an entertaining collection of true stories about interesting characters and events. Based on actual news reports, the course is intended for adults and young adults at the pre-intermediate and intermediate levels. Each three-page unit features a series of task-based activities designed to guide students from general to detailed understanding of the news report and to provide meaningful fluency practice related to the story’s theme.

Features:

  • Short, focused units that can be completed in one class period
  • Interesting, light-hearted listening passages based on actual stories from the news
  • Vocabulary building exercises that introduce and practice new language
  • A variety of communicative, task-based listening and speaking activities
  • An optional “Extra Practice” section to consolidate new vocabulary

محتویات

  • خرید آنلاین آموزش انگلیسی با گزارشهای خبری Good News, Bad News

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *