آموزش انگلیسی برای صنعت توریسم Oxford English for Careers Tourism 1-2

آموزش انگلیسی برای صنعت توریسم Oxford English for Careers Tourism 1-2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی برای صنعت توریسم Oxford English for Careers Tourism 1-2

در ادامه مجموعه های تخصصی زبان انگلیسی برای حوزه های مختلف شغلی در این پست مجموعه دو سطحی Oxford English for Careers Tourism را برای شما قرارداده ایم. این مجموعه که برای سطح پیش متوسطه تا بالای متوسطه دانش زبان انگلیسی مناسب می باشد برای افرادی که در صنعت توریسم و گردشگری فعال هستند و یا دانشجو یا کارآموز این رشته کاری هستند می تواند بسیار سودمند واقع شود. در این مجموعه بر روی ارتقای مهارت های زبان انگلیسی و تقویت دانش لغات تخصصی این حوزه تمرکز شده است و زمینه کاربرد صحیح زبان انگلیسی در محیط های کاری را فراهم می سازد. اگر به ارتباطات موثر و موفق در حوزه توریسم و گردشگری چه با همکاران و چه با مشتریان نیازمند هستید این مجموعه می تواند انتخاب ایده آلی باشد. صنعت توریسم در این مجموعه به سه بخش تدارکات، مواجهه و مدیریت تقسیم شده است. هر دو سطح این مجموعه را که شامل کتاب و فایل های صوتی است را می توانید از لینک مستقیم دانلود نمایید.

Oxford English for Careers: Tourism 1 – 2

Tourism is ideal for pre-work students, studying at pre-intermediate to upper-intermediate levels, who will need to use English in work situations. Tourism is divided into three levels: Provision, Encounters, and Management. Each of these levels develops the vocabulary, language, and skills that students will need to communicate effectively with customers and colleagues, whether working in an administrative or managerial role.

محتویات

  • خرید دانلودی آموزش انگلیسی برای صنعت توریسم Oxford English for Careers Tourism 1-2

Oxford English for Careers: Tourism 1 Student Book+ Audio CDs+Teacher Book

Oxford English for Careers: Tourism 2 Student Book+ Audio CDs

خرید پستی 5 مجموعه آموزش انگلیسی برای صنعت توریسم وگردشگری در قالب یک محصول

online purchase

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *