آموزش انگلیسی برای صنعت مخابرات English for Telecoms

آموزش انگلیسی برای صنعت مخابرات English for Telecoms را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی برای صنعت مخابرات English for Telecoms

مجموعه English for Telecoms and Information Technology زیرمجموعه  Express Series بوده که در برگیرنده دوره های تخصصی و کوتاه در حوزه های مختلف شغلی می باشد. مجموعه پیش رو به آموزش زبان انگلیسی برای دانشجویان و کارآموزان حوزه مخابرات و فن آوری اطلاعات و همچنین شاغلین این حوزه شغلی پرداخته و مهارت های موردنیاز برای برقراری ارتباطات موثر و کارآمد در محیط های کاری را به آنها ارائه میدهد. این دوره فشرده آموزش انگلیسی یک پروسه 25-30 ساعتی آموزش را شامل میشود که می تواند به عنوان خودآموز و به صورت و مستقل یا همراه مجموعه های International Express  استفاده شود. کتاب، فایل های صوتی و نرم افزار این مجموعه را می توانید در ادامه مطلب از لینک مستقیم دانلود نمایید.

Express Series English for Telecoms and Information Technology

English for Telecoms and Information Technology is part of the Express Series. It is an ideal course for students in employment, who want to communicate better in English.
This short, intensive course can be completed in 25-30 hours, so students make progress quickly.
English for Telecoms and Information Technology can be used as a stand-alone course, for self-study using the interactive MultiROM, or alongside a coursebook such as International Express.

محتویات

  • خرید دانلودی آموزش انگلیسی برای صنعت مخابرات English for Telecoms

خرید این مجموعه از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

2 دیدگاه

  • قاسم حیدری

    خدمت تمام دوستان عرض ادب و احترام دارم. بسیار ممنون از زحمات شما. امیدوارم این همه زحمت بی پاسخ نباشد .
    می توان گفت ایت سایت بهترین مرجع برای اموزش زبان می باشد.

  • محمود محمدزاده

    آقا کاردو دستت درد نکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *