آموزش انگلیسی برای فوتبال English For Football

آموزش انگلیسی برای فوتبال  English For Football را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی برای فوتبال English For Football

کتاب و فایلهای صوتی اضافه شدند

English For Football عنوان یک مجموعه آموزش انگلیسی کوتاه و فشرده در زمینه فوتبال می باشد و برای هر کسی که مرتبط با مستطیل سبز کار میکند، می تواند مفید واقع شود. اعم از فوتبالیست ها، مربیان فوتبال و مدیران باشگاهها و … در این پست شما میتوانید کتاب دانش آموز، سی دی های صوتی و نرم افزار کم حجم این مجموعه را دانلود نمایید. این مجموعه آموزش انگلیسی برای فوتبال از سوی انتشارات معتبر کمبریج عرضه شده است و برای زبان آموزان علاقمند به فوتبال و یا شاغلین این عرصه که تعدادشون هم کم نیست می تواند بسیار جالب و در حین حال آموزنده باشد.

English For Football

English for Football is an ideal short course for anyone who plays football, coaches players or manages a team. It is part of the Express Series. It is an ideal course for students who want to communicate better in English in the world of football. This short, intensive course can be completed in 25-30 hours, so students make progress quickly. English for Football can be used as a stand-alone course, for self-study using the interactive Multi ROM, or alongside a coursebook such as International Express

محتویات

  • خرید دانلودی کتاب و سی دی صوتی آموزش انگلیسی برای فوتبال English For Football

  •  دانلود رایگان نرم افزار آموزش انگلیسی برای فوتبال Express Series English for Football Multi-Room

download button

خرید مجموعه آموزش انگلیسی برای فوتبال از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *