آموزش انگلیسی برای پرستاران Oxford English for Careers: Nursing 1

آموزش انگلیسی برای پرستاران Oxford English for Careers: Nursing 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی برای پرستاران Oxford English for Careers: Nursing 1

کاریابی در خارج از کشور یکی از گزینه های پرستاران ایرانی است که تعداد قابل توجهی از کارجویان پرستار را به سوی خود جلب کرده است و در آن روی سکه، در کشور هایی نظیر کانادا پرستاری از شغل های پرطرفدار محسوب می شود و همیشه تقاضای زیادی برای جذب پرستار از سوی آن شده است. حدود 50% از پرستاران ایرانی جذب کانادا و 33% جذب امارات می شوند. از امار و ارقام که بگذریم مجموعه Oxford English for Careers: Nursing برای برطرف کردن نیاز های پرستاران در کشور های انگلیسی زبان تهیه و عرضه شده است. این مجموعه دو سطحی به همراه سی دی های صوتی می تواند منبع کاملی برای فارغ التحصیلان رشته پرستاری و همچنین شاغلین این رشته که در کشورهای انگلیسی زبان به کار مشغول شده یا خواهند شد، باشد. سطح اول ان که برای سطح پیش متوسطه و متوسطه دانش زبان مناسب است به آموزش و تقویت لغات تخصصی حوزه کاری پرستاران، اموزش مهارت های ارتباطی، انگلیسی ضروری برای تعامل با بیمار و پزشکان در محیط های پزشکی و بهداشتی پرداخته و مواردی نظیر گفتگو درباره بدن انسان، توضیح و تشریح علائم بیماری و همچنین انتقال دستور العمل های پزشکی به بیماران و همکاران را پوشش می دهد. سطح یک از این مجموعه را که شامل کتاب دانش آموز، سی دی های صوتی و کتاب معلم است را در ادامه مطلب دانلود نمایید.

Oxford English for Careers: Nursing 1 

Nursing 1 teaches pre-work students to communicate accurately, in English, with patients and colleagues.

Nursing is ideal for pre-work students, studying at pre-intermediate to intermediate level, who will need to use English in worksituations. It is also suitable for qualified nurses thinking of working in English-speaking countrie

محتویات

  • خرید آنلاین آموزش انگلیسی برای پرستاران Oxford English for Careers: Nursing 1
  • فایل PDF کتاب Oxford English for Careers: Nursing 1
  • فایل صوتی کتاب Oxford English for Careers: Nursing 1

خرید مجموعه های  آموزش انگلیسی از  فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

 

15 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *