آموزش انگلیسی عامیانه و رایج در کار و تجارت با Biz Talk 2

Biz Talk 2 More American Business Slang & Jargon

آموزش انگلیسی عامیانه و رایج در کار و تجارت با Biz Talk 2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی عامیانه و رایج در کار و تجارت با Biz Talk 2

خوشحالیم که با کمک دوست گرامی محمد تقی رستگار مجموعه دو سطحی Biz Talk  American Business Slang & Jargon که زحمت خرید و اسکن این مجموعه را کشیده اند و لطف کرده با ما به اشتراک گذاشتند را برای شما زبان اموزان قرار دهیم. از همین جا باز از ایشان تشکر مینماییم. لازم به ذکر است که این مجموعه در سطح اینترنت موجود نیست و کاردوآنلاین اولین سایتی خواهد بود که این مجموعه دراختیار دوستان قرار می دهد.

مجموعه Biz Talk که باز کاری از استاد آموزش انگلیسی عامیانه David Bruke معروف می باشد به آموزش انگلیسی عامیانه و رایج در محیط های کاری پرداخته است. مکالمات آمریکایی در محیط های کاری و تجاری همیشه ترکیبی از اصطلاحات و عبارات عامیانه به همراه یک سری گفتارهای تخصصی بوده و طیف وسیعی از شاغلین اعم از پزشکان، سیاستمداران و برنامه نویسان کامپیوتری گرفته تا مکانیک ها به هنگام ارتباطات کاری و شغلی از این زبان عامیانه استفاده می کنند به همین جهت نویسنده این مجموعه بر آن شده است تا به واسطه مکالمات و دیالوگ های جالب و تصاویر سرگرم کننده و تمرینات آمده در کتاب ها، بازاریان و شاغلین را با این گفتار ها و کاربرد آنها در موقعیت های متفاوت آشنا سازد. این مجموعه دو سطحی راهنمای جامع اصطلاحات، عبارات وگفتارهای عامیانه، رایج، معمول و مختص به کار و تجارت به شمار می آید و مواردی از قبیل تبلیغات در کار، مذاکرات کاری، بازاریابی، کامپیوتر، سرمایه گذاری را همسان با مسائل دفتری و اداری پوشش داده است. سطح دوم این مجموعه Biz Talk 2 را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید. لازم به ذکر است فایل های صوتی Biz Talk 2 در دسترس نیست و دوستانی که این فایل های صوتی را دارند می توانند با دوستان به اشتراک بگذارند.

Biz Talk 2 More American Business Slang and Jargon

A guide to colorful slang, idioms, and jargon used in American business. Explains terms used in advertising, negotiations, marketing, computers, and finance, as well as general office terms. Includes quizzes and puzzles as well as a glossary.

محتویات

  • خرید آنلاین آموزش انگلیسی عامیانه و رایج در کار و تجارت با Biz Talk 2

2 دیدگاه

  • خیلی تو نت دنبالش گشتم. جز سایت شما جایی پیدا نکردم. صمیمانه تشکر می کنم. فایل صوتیشم بذارید عالی می شه.

  • سلام
    خسته نباشید.
    تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر، تشکر،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *