آموزش انگلیسی محاوره ای Street Talk 1

آموزش انگلیسی محاوره ای Street Talk 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی محاوره ای Street Talk 1

مجموعه کتاب های Street Talk که از استاد آموزش زبان عامیانه David Bruke ارائه شده است یکی از بهترین مجموعه ها برای یادگیری زبان محاوره ای و عامیانه انگلیسی به شمار می آیند. این مجموعه که به همراه سی دی های صوتی ارائه شده اند به آموزش اصطلاحات و عبارات عامیانه و کوچه بازاری انگلیسی می پردازد. مجموعه برای سطح بالای متوسطه و پیشرفته مناسب بوده و در سه سطح ارائه شده است که با مطالعه دقیق و کامل انها می توان به زبان کوچه بازاری و عامیانه انگلیسی تا حدود زیادی مسلط شد. سطح دو از این مجموعه Street Talk 2 تکیه کلام ها و اصطلاحات فیلم ها و تلویزیون را به ما آموزش میدهد. اگر در درک انگلیسی محاوره ای با مشکل مواجه هستید و مایلید به مانند بومی ها صحبت کنید این مجموعه می تواند شما را کمک کند. کتاب و سی دی های صوتی سطح یک از این مجموعه را می توانید در ادامه مطلب و از لینک مستقیم دانلود نمایید.

Street Talk 1

How to Speak and Understand American Slang
Street Talk 1 contains more than 1,150 commonly used American slang terms and expressions…the words and phrases heard everyday that don’t always make sense. If you are confused by American English and would like to speak and understand like a native, you need to read this book!

محتویات

  • خرید دانلودی مجموعه آموزش اصطلاحات آمریکایی Street Talk 1 Student Book + Audios

خرید مجموعه اموزش انگلیسی عامیانه Street Talk 1-2-3 از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

12 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *