آموزش انگلیسی محاوره ای Street Talk 3

آموزش انگلیسی محاوره ای Street Talk 3 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش انگلیسی محاوره ای Street Talk 3

مجموعه کتاب های Street Talk که از استاد آموزش زبان عامیانه David Bruke ارائه شده است یکی از بهترین مجموعه ها برای یادگیری زبان محاوره ای و عامیانه انگلیسی به شمار می آیند. این مجموعه که به همراه سی دی های صوتی ارائه شده اند به آموزش اصطلاحات و عبارات عامیانه و کوچه بازاری انگلیسی می پردازد. مجموعه برای سطح بالای متوسطه و پیشرفته مناسب بوده و در سه سطح ارائه شده است که با مطالعه دقیق و کامل انها می توان به زبان کوچه بازاری و عامیانه انگلیسی تا حدود زیادی مسلط شد. در سطح سوم از این مجموعه Street Talk 3  اصطلاحات عمومی و رایج آمریکایی آموزش داده میشود. اگر در درک انگلیسی محاوره ای با مشکل مواجه هستید و مایلید به مانند بومی ها صحبت کنید این مجموعه می تواند شما را کمک کند. کتاب و سی دی های صوتی سطح یک از این مجموعه را می توانید در ادامه مطلب و از لینک مستقیم دانلود نمایید .

اگر ازخدمات سایت رضایت دارید لطفا یک دقیقه وقت گذاشته و در جشنواره سراسری وب ایران به کاردوآنلاین رای مثبت بدهید .برای ثبت رای اینجا کلیک کنید

Street Talk 3

Street Talk 3 explores some of the most common idioms that are used and understood by virtually every American. This entertaining step-by-step guide includes dialogues, vocabulary sections, word games, crossword puzzles, dictation, and more.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش اصطلاحات آمریکایی Street Talk 3 Student Book + Audios

خرید مجموعه اموزش انگلیسی عامیانه Street Talk 1-2-3 از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *