آموزش تصویری نوشتن مقاله علمی انگلیسی از وبسایت Coursera

آموزش تصویری نوشتن مقاله علمی انگلیسی از وبسایت Coursera را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش تصویری نوشتن مقاله علمی انگلیسی از وبسایت Coursera

مجموعه ی پیش رو از شامل فایل های ویدئویی و فایل های PDF می باشد برای آن دسته از زبان آموزانی تنظیم شده است که برای نوشتن مقاله های علمی به زبان انگلیسی و انتشار آنها در ژورنال های خارجی نیازمند یاری هستند. در این مجموعه ی آموزشی با مسائل بسیاری که در نوشتن مقاله های علمی ضرورت دارند آشنا می شوید. در این قسمت از سایت کاردوآنلاین این مجموعه را به شما تقدیم می کنیم.

از شما دعوت می کنیم از دیگر مجموعه های ویدئویی آموزش رایتینگ که از سمت وبسایت Coursera تنظیم شده است و بر روی سایت قرار گرفته اند دیدن کنید.

Coursera – Introduction to Research for Essay Writing

Introduction to Research for Essay Writing is a course in the Academic Writing that will help you to complete all the steps in planning a research paper:  find source material for research papers – take and organize good notes for research – use appropriate academic tone and language – document sources by creating a Works Cited list in MLA format – avoid plagiarizing your sources.

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از فایل های آموزش تصویری نوشتن مقاله عملی انگلیسی از وبسایت Coursera

download button

  • خرید آنلاین آآموزش تصویری نوشتن مقاله عملی انگلیسی از وبسایت Coursera به صورت کامل

خرید پستی مجموعه های آموزشی وبسایت Coursera از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *