آموزش تصویری گرامر و نگارش زبان انگلیسی از وبسایت Coursera

آموزش تصویری گرامر و نگارش زبان انگلیسی از وبسایت Coursera را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش تصویری گرامر و نگارش زبان انگلیسی از وبسایت Coursera

یکی دیگر از مجموعه های آموزش مهارت نوشتاری و یا همان Writing در زبان انگلیسی را در این پست به شما تقدیم می کنیم. این مجموعه نیز از سمت وبسایت Coursera تنظیم شده است. پیش از این دو مجموعه ی دیگر از این مجموعه ی سه قسمتی را به شما تقدیم کردیم. در این آموزش با گرامر و نگارش و نقطه گذاری در زبان انگلیسی آشنا می شوید. مجموعه ی آموزش تصویری گرامر و نگارش زبان انگلیسی از وبسایت Coursera برای دوستانی که قصد شرکت در آزمون های ایلتس و تافل را دارند بسیار مفید خواهد بود.

از شما دعوت می کنیم از دیگر مجموعه های ویدئویی آموزش رایتینگ که از سمت وبسایت Coursera تنظیم شده است و بر روی سایت قرار گرفته اند دیدن کنید.

Coursera Grammar and Punctuation

This course  will help prepare you for studying in an American college or university or for International Exams, like the IELTS or the TOEFL. This first course will go over some of the basics of grammar and punctuation that you’ll need to do good writing. Neverthless, anyone who wants to improve his or her writing skills can benefit from this course.

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از فایل های آموزش تصویری گرامر و نگارش زبان انگلیسی از وبسایت Coursera

download button

 

  • خرید آنلاین آموزش تصویری گرامر و نگارش زبان انگلیسی از وبسایت Coursera به صورت کامل
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

    خرید پستی مجموعه های آموزشی وبسایت Coursera از فروشگاه کاردوآنلاین

    online purchase

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *