آموزش مهارتهای خواندن و درک مطلب Select Readings Intermediate

آموزش مهارتهای خواندن و درک مطلب Select Readings Intermediate  را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش مهارتهای خواندن و درک مطلب Select Readings Intermediate

 Select Readings Intermediate سومین سطح از یک مجموعه چهارسطحی آموزش مهارترهای خواندن و درک مطلب انگلیسی آمریکایی است که از سوی انتشارات آکسفورد ارائه شده است که از سطح مقدماتی تا بالای متوسطه را شامل می شود. در این مجموعه، زبان آموزان زبان انگلیسی می‌توانند مطالب جالبی را در زمینه‌های مختلف در آن‌ها پیدا کنند تا مهارت‌های درک مطلب‌شان را افزایش داده و دایره‌ی لغات خود را هر چه وسیع‌تر نمایند. در این کتاب با طیف گسترده‌ای از عناوین قابل توجه مواجه خواهید شد که به شما کمک می‌کنند با علاقه و اشتیاق فراوان درگیر خواندن آن‌ها شده و در این بین – ناخودآگاه- با بسیاری از لغات و کلمات تازه آشنا شوید. مطالب و نوشته های متنوع در این کتب برگرفته از مجلات، روزنامه ها و مقالات و… هستند که با تمریناتی قبل و بعد از آنها همراه شده اند. این مجموعه را می توان به جهت آمادگی برای امتحانات TOICE,TOEFL,IELTS هم استفاده نمود. سطح متوسطه از مجموعه Select Readings را که شامل کتاب دانش آموز، سی دی های صوتی و همچنین نرم افزار تست است در این پست دریافت کنید. لازم به ذکر است که این سطح از ویرایش اول می باشد.

 Select Readings Intermediate

A teacher-approved American English reading skills series for upper secondary and university students. Select Readings Second Edition contains a range of high interest reading texts approved by experienced teachers. This four-level American English reading course uses carefully selected reading texts to help students read effectively. Exercises before and after reading practise reading skills, check comprehension and build vocabulary. Select Readings also helps students prepare for exams, with the new Testing Program CD-ROM featuring tests in the style of TOEFL®, TOEIC®, IELTS and GEPT exams.

محتویات

  • خرید آنلاین Select Readings Intermediate

15 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *