آموزش مهارت نگارش در انگلیسی Real Writing with Readings

آموزش مهارت نگارش در انگلیسی Real Writing with Readings را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش مهارت نگارش در انگلیسی Real Writing with Readings

کتاب Real Writing with Readings که با شعار نگارش برای کار، دانشگاه و زندگی روزمره، ارائه شده است به معرفی و آموزش 4 اصل بنیادی و اساسی در هر نوع نگارش به زبان انگلیسی پرداخته و زبان آموز را با 4 اشتباه رایج در نگارش به انگلیسی آشنا می سازد و با تمرینات زنده و ملموس، ارائه تکالیف و فعالیت های مشخص به زبان آموزان، آنها را به بهبود نگارش انگلیسی خود ترغیب می سازد. در ویرایش پنجم Real Writing with Readings که به قلم Susan Anker و در سال 2009 نگاشته شده است را می توانید در ادامه مطلب و از لینک مستقیم دانلود نمایید.

Real Writing with Readings: Paragraphs and Essays for College, Work, and Everyday Life (5th Edition)

Presenting instruction in manageable increments, Real Writing features the “Four Basics” of each type of writing and begins its full grammar coverage with the “Four Most Serious Errors.” With abundant and lively practices, assignments, and activities, Real Writing successfully motivates students to improve their writing as no other text does. In this edition Susan Anker continues to find new ways to help students, encouraging them to connect with their college communities and, as always, to connect their writing with their larger goals.

محتویات

  • دانلود رایگان آموزش مهارت نگارش در انگلیسی Real Writing with Readings

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *