آموزش ویدئویی لغات اخباری انگلیسی VOA News Words

آموزش ویدئویی لغات اخباری انگلیسی VOA News Words را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش ویدئویی لغات اخباری انگلیسی VOA News Words

همه ی ما می دانیم که زبان انگلیسی بسیار گسترده است که یادگیری زبان انگلیسی مورد استفاده از اخبارها تلاش و تمرین خاص خود را نیاز دارد. مجموعه های متفاوتی نیز در این حوزه تنظیم شده است که همیشه سعی کرده ایم در گردآوری و ارائه ی آنها به شما عزیزان پیش قدم باشیم. این سری های آموزشی هم برای زبان آموزان و هم برای مدرسین عزیز برای استفاده در کلاس ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. در این قسمت از سایت کاردوآنلاین یک مجموعه ی آموزشی دیگر برای یادگیری لغات زبان انگلیسی مورد استفاده در اخبار را برای شما در نظر گرفته ایم.

آموزش ویدئویی لغات اخباری انگلیسی VOA News Words یک سری آموزشی است که به آموزش آن دسته از لغات زبان انگلیسی می پردازد که در اخبار ها استفاده می شوند. این سری ویدئوها با کیفیت عالی تنظیم شده اند و در این قسمت از سایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می شوند. پیش از این، مجموعه های آموزشی متفاوتی را مشابه این سری آموزشی به شما عزیزان ارائه کرده ایم. در این قسمت از سایت کاردوآنلاین می توانید این مجموعه را به صورت کامل دانلود کنید. علاوه بر این، قسمت های جدید این سری آموزشی در همین قسمت از سایت منتشر می شود.

به آن دسته از دوستانی که به یادگیری زبان انگلیسی در اخبار علاقه مند هستند مژده می دهیم که سایت کاردوآنلاین برای اولین بار در بین سایت های ایرانی اقدام به گردآوری و در اختیار گذاشتن آرشیو کامل اخبار آموزش زبان انگلیسی CNN Student News کرده است که می توانید این آرشیو ارزشمند را از سایت کاردوآنلاین و علاوه بر این از فروشگاه پستی کاردوآنلاین به آدرس www.market.kardoonline.com تهیه کنید.

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از آموزش ویدئویی لغات اخباری انگلیسی VOA News Words
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download button

  • خرید آنلاین آموزش ویدئویی لغات اخباری انگلیسی VOA News Words (در حال حاضر 63 فایل ویدئویی)

2 دیدگاه

  • سلام استاد خسته نباشید. بعد از خرید این محصول متاسفانه دیدم لینک هردو پارت مشکل داره و دانلود شروع نمیشه . سرعتم هم خیلی خوبه . نمیدونم مشکل چیه .اگه براتون مقدوره لینک مستقیمش رو برام بفرستید . ممنون از زحماتتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *