آموزش ویدیویی گرامر English Grammar Lessons with JenniferESL

English Grammar Lessons with JenniferESL

آموزش ویدیویی گرامر English Grammar Lessons with JenniferESL را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش ویدیویی گرامر English Grammar Lessons with JenniferESL

از امروز چند مجموعه ویدیویی آموزش انگلیسی را برای شما قرار میدهیم که توسط مدرسین زبان انگلیسی در سطح اینترنت منتشر می شوند و به اعتقاد من یکی از بهترین راههای یادگیری زبان انگلیسی کار با این ویدیوهای آموزشی است چون هم کاملا به روز، کاربردی و عموما برای استفاده در زندگی روزمره در محیط های انگلیسی زبان تهیه شده اند و هم اینکه ساختار آموزشی آنها برخلاف مجموعه های کلاسیک شناخته شده، جذاب و سرگرم کننده هستند.

اگر یادگیری گرامر برای شما سخت و ناخوشایند و کسل کننده است با دیدن ویدیوهای اموزش گرامر انگلیسی English Grammar Lessons with JenniferESL خواهید دید که یادگیری گرامر به راحتی اب خوردن است. لهجه اموزش امریکن است وشامل 25 ویدیو در زمینه های زمانها، جملات شرطی، مجهول، جملات غیرمستقیم، حروف اضافه و کاربرد انها و .. جنیفر یکی از مدرسین زبان انگلیسی می باشد که ویدیوهای آموزش انگلیسی ایشان در زمینه های مختلف در فضای اینترنت بازدیدکنندگان بسیاری دارد و یکی از محبوبترین کانالهای آموزش انگلیسی یوتیوب را به خود اختصاص داده است. پیشتر هم یک مجموعه از کارهای ایشون در سایت منتشر شده بود و به مرور چند مجموعه دیگر هم به سایت اضافه خواهد شد.

این مجموعه شامل 50 ویدیو می باشد که برای اینکه بتونید بصورت مجزا دانلود کنید در سه بخش قرارداده شده اند که می توان هر کدام را جداگانه دانلود و از زیپ خارج کرده، استفاده کنید. بهترین پلیر ویدیو در ویندوز به اعتقاد من Kmplayer است که برای نمایش ویدیوهای گذاشته شده در سایت می توانید از آن استفاده نمایید.

محتویات

  • دانلود رایگان آموزش ویدیویی گرامر English Grammar Lessons with JenniferESL (قسمت یکم تا بیستم)

download button

  • خرید آنلاین آموزش ویدیویی گرامر English Grammar Lessons with JenniferESL به طور کامل (پنجاه قسمت)

مشاهده و خرید پکیج های ویدئویی آموزش انگلیسی از فروشگاه

online purchase

14 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *