آموزش گرامرانگلیسی با New Round Up 5 CD ROM

دانلود سطح 5 از سری نرم افزارهای آموزش گرامر انگلیسی New Round Up

آموزش گرامر انگلیسی با New Round Up 5 CD ROM را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش گرامرانگلیسی با New Round Up 5 CD ROM

همیشه گرامر زبان انگلیسی سخت ترین قسمت از هفت خوان رستم یادگیری انگلیسی برای ما بوده و هست که هر وقت به دنبال یادگیری انگلیسی هستیم دوست داریم منبعی باشد که این مورد را به قول انگلیسی ها skipe کرده باشد اما خوب می دانیم که اصلی ترین جزء در آموزش یک زبان همانا گرامر آن است و چه بسا کسی که در قواعد زبان لنگ بزند هر چقدر هم در مکالمه عامیانه خوب به نظر برسد اما در نوشتن نامه، مکالمات رسمی و … به مشکل برمی خورد و کسی که بخواهد انگلیسی را به صورت اصولی (و نه برای مسافرت ) یاد بگیرد  چاره ای جز فراگیری گرامر ندارد. حال بایستی به دنبال منابعی گشت که برای یادگیری گرامر سرگرم کننده بوده و ما را با خود همراه سازد تا گرامر از آن حالت کسل کننده و سنگین دربیاورد.

این مجموعه که پیش روی شماست به اذعان نویسنده آن مجموعه ای سرگرم کننده و لذت بخش برای اموزش گرامر است. جداول دستوری و قاعد زبان روان به همراه توضیحات با مقدار زیادی از تمرینات امیخته شده اند که فهم آن را برای زبان آموزان جوان آسان می کند. دروس در این مجموعه شامل بازی های و تمرینات نوشتاری متنوعی می باشد. هر کتاب از این مجموعه با یک نرم افزار ارایه شده است که تمرینات، بازی ها و تمرین شنیداری اضافی را شامل می شوند.

New Round-Up 5 CD-ROM

Students will find grammar practice enjoyable with New Round-Up. Clear, grammar tables and explanations combined with lots of practice make understanding the language easy for young learners. Lessons in New Round-Up contain a variety of games and written exercises. Each Students’ Book now comes with an interactive student CD-ROM containing additional practice activities, games and listening exercises.
This unique 7 level program provides age appropriate grammar instruction for Primary through Secondary students and can be used in class, for homework and for revision.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF و نرم افزار آموزش گرامر انگلیسی با New Round Up 5 CD ROM

download button

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *