آموزش گرامر و تلفظ زبان انگلیسی Instant Immersion Grammar and Pronunciation

Instant Immersion Grammar and Pronunciation

آموزش گرامر و تلفظ زبان انگلیسی Instant Immersion Grammar and Pronunciation را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

آموزش گرامر و تلفظ زبان انگلیسی Instant Immersion Grammar and Pronunciation

 مجموعه صوتی Instant Immersion English Grammar And Pronunciation از مجموعه های آموزش گرامر زبان انگلیسی به صورت صوتی می باشد. این مجموعه دارای ۸ فایل صوتی می باشد و باعث می شود که گرامر و دستورهای زبان انگلیسی را به سرعت بیاموزید. همچنین این مجموعه برای تمامی سطوح (مبتدی تا پیشرفته) مناسب می باشد. آموزش این مجموعه به صورت قدم به قدم و همراه با جزئیات صورت می گیرد. در ابتدا حروف الفبای زبان انگلیسی را همراه با تلفظ صحیح به شما آموزش خواهد داد و همچنین با آوردن مثال هایی بعد از تلفظ حروف، در یادگیری هر چه سریع تر، به شما کمک خواهد کرد. این مجموعه صوتی، گرامر و دستور نحوه صحبت کردن در هر موقعیت و مکانی را به شما آموزش خواهد داد. با این مجموعه می توانید در کنار یادگیری گرامر، نحوه برقراری ارتباط و مکالمه را نیز فرا بگیرید. تمامی موضوعاتی که در این فایل های صوتی برای شما عزیزان آماده شده است، موضوعاتی است که در امور روزانه از آنها استفاده می کنید و بسیار کاربردی و رایج هستند.

مجموعه صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی Instant Immersion English Learning Course 8 CD

پیشنهاد می کنیم مجموعه ی تکمیلی مجموعه صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی Instant Immersion English Learning Course 8 CD را نیز مشاهده کنید.

Instant Immersion Grammar and Pronunciation

Correct pronunciation and proper enunciation: these are the keys to effective American English spoken communication. And nothing reinforces these building blocks of speech quite like Instant Immersion™ English Grammar & Pronunciation, the dynamic audio product on 8 CDs. Whatever your native language or level of American English familiarity, Instant Immersion™ English Grammar & Pronunciation is designed to introduce non-English speakers to proper articulation of vowels and consonants, correct syllable emphasis, and accurate vocal inflection, all set to a lively lesson plan of practical American English vocabulary. Not a phrase book, not a translation guide, Instant Immersion™ English Grammar & Pronunciation is the speedy, sophisticated route to proper American English, for all non-native speakers.

محتویات

  • دانلود رایگان بخشی از مجموعه ی آموزش گرامر و تلفظ زبان انگلیسی Instant Immersion Grammar and Pronunciation

download button

  • خرید آنلاین مجموعه ی آموزش گرامر و تلفظ زبان انگلیسی Instant Immersion Grammar and Pronunciation به صورت کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *