آموزش گرامر پایه انگلیسی با Basic Grammar in Use

آموزش گرامر پایه انگلیسی با Basic Grammar in Use را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

آموزش گرامر پایه انگلیسی با Basic Grammar in Use

فکر میکنم اغلب شما دوستان با مجموعه آموزش گرامر انگلیسی Grammar in Use آشنا هستید. این مجموعه که از انتشارات کمبریج عرضه شده است شامل 4 کتاب در سطوح مختلف است که سه کتاب از آن توسط اقای Raymond Murphy  و یک کتاب توسط Martin Hewings نوشته شده و به آموزش گرامر انگلیسی از سطح پایه تا پیشرفته پرداخته اند. این مجموعه یکی از بهترین، محبوب ترین و در حین حال پرفروش ترین مجموعه های آموزش گرامر انگلیسی می باشد و چون جای این مجموعه را در سایت خالی دیدم به مرور 4 کتاب این مجموعه را قرار می دهم که بتوانید استفاده کنید. اگر همراه همیشگی ما بوده باشید چندی پیش جدیدترین ویرایش English Grammar in Use که نسخه ای جدا از این مجموعه است را هم برای شما قرارداده بودیم که میتوانید دانلود کنید. حال در این پست شما می توانید ویرایش دوم کتاب آموزش گرامر انگلیسی Basic Grammar in Use را دریافت کنید. این کتاب بر روی آموزش گرامر پایه انگلیسی تمرکز کرده است و منبعی مناسب برای شروع یادگیری گرامر انگلیسی به شمار می آید ناگفته نماند که پاسخ تمرینات هم در انتهای کتاب آمده اند.

Basic Grammar in Use

Basic Grammar in Use, Third edition, is the lower-level text in the Grammar in Use series. It focuses on the fundamental grammar structures normally taught in basic or introductory courses. This new edition contains updated explanations paired with additional practice. The book is available both with and without answers, so it can be used in class or for self-study.

محتویات

  • خرید دانلودی کتاب آموزش گرامر پایه انگلیسی با Basic Grammar in Use ویرایش دوم

36 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *