مجموعه تصویری اشتباهات رایج در انگلیسی common mistake with jennifer

مجموعه تصویری اشتباهات رایج در انگلیسی  common mistake with jennifer را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

مجموعه تصویری اشتباهات رایج در انگلیسی Common Mistakes with Jennifer

احتمالا شما هم با مجموعه های آموزشی Jennifer ESL اشنا باشید ایشون یک معلم انگلیسی اهل روسیه ای و مقیم آمریکاست و اقدام به تهیه مجموعه های آموزشی انگلیسی نموده و به رایگان بر روی وب برای عموم به اشتراک می گذارد و اتفاقا طرفداران زیادی هم دارد. مجموعه های English Grammar With Jennifer ESL ،Jennifer ESL English  Pronunciation Lessons ،English Vocabulary Lessons از مجموعه هایی بودند که قبلا از این معلم انگلیسی منتشر شده بودند اما جدیدا با یک مجموعه دیگری از ایشون برخورد کردم که عنوان آن  common mistake with jennifer (اشتباهات رایج با جنیفر) می باشد. این مجموعه شامل 15 قسمت تصویری و به اشتباهات رایج در زبان انگلیسی پداخته و چگونگی رفع این خطاها و اجتناب از آنها را آموزش می دهند. سطح این ویدیوها پیش متوسه تا متوسطه تعیین شده است.

Common Mistakes with Jennifer

ome mistakes in English are incredibly common: irregular plurals, incorrectly used prepositions, placing commas where they don’t belong and omitting them when they are necessary… This book will teach you how to avoid the most common grammar and vocabulary mistakes intermediate and advanced English learners make.

محتویات

  • خرید انلاین فایل های ویدئویی مجموعه تصویری اشتباهات رایج در انگلیسی common mistake with jennifer

خرید مجموعه های تصویری آموزش انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

20 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *