اشتباهات رایج در کاربرد کلمات انگلیسی Longman Dictionary of Common Errors

اشتباهات رایج در کاربرد کلمات انگلیسی Longman Dictionary of Common Errors را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

اشتباهات رایج در کاربرد کلمات انگلیسی Longman Dictionary of Common Errors

همانطور که از نامش پیداست  دیکشنری Longman Dictionary of Common Errors به اشتباهات رایج در زمینه کاربرد کلمات در زبان انگلیسی پرداخته است و با نشان دادن اشتباهات در استفاده از کلمات و ارئه کاربرد صحیح یک کلمه با استفاده از مثال و توضیحات سعی بر آن است که هرچه بیشتر از این اشتباهات اجتناب کنیم. این دیکشنری با کیفیت پایین در سطح وب موجود است که با همت دوست عزیر حمید صراف زاده ویرایش شده و کیفیت آن به طور چشمگیری ارتقاء یافته است. مطالعه این راهنمای دیکشنری مانند به همه زبان اموزان و همچنین مدرسان انگلیسی توصیه میشود.

Longman Dictionary of Common Errors

The Longman Dictionary of Common Errors provides learners and teachers of English with a practical guide to common errors and their correction. It contains the words and phrases which regularly cause difficulty for foreign learners, regardless of nationality and language background. Arranged alphabetically for ease of use, the entries deal with those errors that regularly appear in the written English of learners at the intermediate level of proficiency and above. Each error is accompanied by a correction and a short, simple explanation.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF دیکشنری اشتباهات رایج در کاربرد کلمات انگلیسی Longman Dictionary of Common Errors

مشاهده و خرید پکیج کامل گرامر زبان انگلیسی از فروشگاه

online purchase

11 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *