انگلیسی برای صنعت گاز ونفت English for Careers: Oil and Gas 1

English for Careers Oil and Gas 1

انگلیسی برای صنعت گاز و نفت English for Careers: Oil and Gas 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

انگلیسی برای صنعت گاز و نفت English for Careers: Oil and Gas 1

مجموعه های English For Careers که کاری از انتشارات آکسفورد می باشد به مبحث آموزش زبان انگلیسی برای شاغلان و یا متقاضیان کار در شغل های مختلف نظیر پرستاری، توریسم، طب و یا تکنولوژی و غیره می پردازد. این مجموعه ها متقاضیان کار در مشاغل مختلف را برای ورود و ایجاد یک ارتباط موثر در محیط کار آماده می سازد.

در این پست آموزش زبان انگلیسی برای صنعت نفت و گاز قرار داده شده است که به آموزش چهار مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و مهارت شنیداری و همچنین لغات انگلیسی و تلفظ می پردازد.

علاوه بر این، در سایت فروشگاه کاردوآنلاین می توانید تعداد بی شماری از این مجموعه ها را خریداری کنید.

English for Careers: Oil and Gas 1

A new, up-to-date course where students learn the English they need for a career in commerce, tourism, nursing, medicine, or technology. Oxford English for Careers is a series which prepares pre-work students for starting their career. Everything in each Student Book is vocation specific, which means students get the language, information, and skills they need to help them get a job in their chosen career.

محتویات

  • خرید دانلودی فایل PDF کتاب English for Careers: Oil and Gas 1 به همراه سی دی های صوتی

خرید مجموعه های آموزش انگلیسی برای صنعت نفت و گاز در قالب یک محصول از فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *