انگلیسی روزمره در استرالیا Understanding Everyday Australian 1

انگلیسی روزمره در استرالیا Understanding Everyday Australian 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

انگلیسی روزمره در استرالیا Understanding Everyday Australian 1

کتاب اول مجموعه Understanding Everyday Australian برای یادگیری مکالمات روزمره انگلیسی در استرالیا تدوین شده است و در کنار آن می تواند منبع مناسبی برای آشنایی با تلفظ، تقویت مهارت شنیداری و همچنین تا حدودی گرامر باشد. از موضوعاتی که در این کتاب آمده اند می توان به خرید، رفتن به مطب دکتر، نگرانی در باره هزینه ها، صحبت کردن درباره تعطیلات، گفتگو در باره همسایه ها، گفتگو در باره خانواده و … اشاره کرد که در هر درس مکالمات مختص به موضوع هر درس و در ادامه تمرینات و فعالیت هایی برای یادگیری بهتر مشاهده خواهید کرد. این کتاب و سی دی صوتی آن (لهجه استرالیایی ) را می توانید در ادامه مطلب و با لینک مستقیم دانلود نمایید .

Understanding Everyday Australian 1

Excellent practical approach to learning Australian as it is spoken, using everyday settings. Also, listening for important aspects of English pronunciation; aspects of grammar such as articles and pronouns are demonstrated within the context of the conversations in the book.

محتویات

  • خرید دانلودی فایل PDF کتاب انگلیسی روزمره در استرالیا Understanding Everyday Australian 1

20 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *