Job Interview Useful Sentences - جامع ترین مجموعه جملات پرکاربرد انگلیسی در مصاحبه های شغلی

جامع ترین مجموعه جملات پرکاربرد انگلیسی در مصاحبه های شغلی را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

جامع ترین مجموعه جملات پرکاربرد انگلیسی در مصاحبه های شغلی

در این مجموعه گستره وسیعی از پرسش ها و پاسخ های مربوط به مصاحبه های شغلی به زبان انگلیسی برای شما گردآوری شده است. اگر قصد دارید که در مصاحبه های شغلی به زبان انگلیسی شرکت کرده و موفقیت بی‌ نظیری را کسب کنید این مجموعه جامع را از دست ندهید. در این مجموعه بی نظیر که از فصل‌ های مختلفی تشکیل شده است فایل های صوتی و PDF را دریافت می کنید که محتوای این مجموعه را تشکیل می‌دهند. در فایل های صوتی که با لهجه امریکایی ضبط شده اند سوال ها و جواب های رایج در مصاحبه‌ های شغلی قرار داده شده اند. فایل های PDF نیز متن مربوط به این مکالمه ها را در خود جای داده‌اند. دانلود کردن این مجموعه را به تمامی دوستانی که قصد شرکت در یک مصاحبه شغلی دارند را توصیه می کنیم.

لینک دانلود مربوط به فصل اول این آموزش را به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم. در صورت تمایل می توانید فایل های دیگر این آموزش را به صورت دانلودی خرید کنید. پس از پرداخت لینک های دانلود به صورت خودکار به شما نشان داده خواهند شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *