اپلیکیشن اندروید عبارات پرکاربرد مکالمه کاد

KAD English Idioms - Basic

اپلیکیشن اندروید عبارات پرکاربرد مکالمه کاد را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

اپلیکیشن اندروید عبارات پرکاربرد مکالمه کاد

سطح بعدی این اپلیکیشن (سطح میانی) شامل 200 عبارت پرکاربرد مکالمه انگلیسی برای موقعیت های مختلف می باشد که به همراه ترجمه فارسی و مثال و تلفظ ارائه شده اند. سعی ما بر این بوده که اپلیکیشنی بسازیم که محتوای متفاوتی نسبت به اپ های موجود در بازار اندروید داشته باشند و عباراتی آموزش داده شده است که بسیار پرکاربرد بوده و درصد کمی از آنها را در اپ های دیگر می توان یافت.

همانطور که اشاره شد این اولین کار گروه کاردوآنلاین در حوزه اندروید است و میدانیم که کاستی هایی حتما داشته و داریم و امیدواریم در اپ های بعدی که بزودی ارائه میشوند این کاستی ها برطرف شود. اعتقاد ما به محتوی و ارزش آموزشی یک اپ است و سعی شده در این اپ هم رعایت شود.

دانلود از بازار :

یا فقط “کاد” و یا “کاردوآنلاین” را جستجو کنید

دوستانی که خارج از ایران ساکن هستند باید بدانند که بازار چیزی شبیه پلی ستور گوگل البته مخصوص ایرانیان است و شما برای دانلود از آن باید خود اپ بازار را داشته باشید که از زیر قابل دریافت است

http://cafebazaar.ir/install

4 دیدگاه

  • برنامه بسیار عالی می باشد ولی اگر تلفظ جملات را قرار می دادید و تعداد کلمات وجمله را در برنامه کمی بیشتر می کردید خیلی عالی می شد

  • فقط میتونم بگم کلا سایت رو ول کردین به امان خدا، انجمن که اصلا پوکیده ست.
    به خودتون بیاید یه کم

  • وای چه عالی ولی گوشی من ویندوز فون ‎:(‎‎:'(‎

  • سلام دستتون درد نکنه بخاطر برنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *