تست واقعی ریدینگ ایلتس Actual Test Reading Volume 1

مجموعه تست واقعی ریدینگ ایلتس را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان و زبان آموزان عزیز تقدیم می کنیم.

تست واقعی ریدینگ ایلتس Actual Test Reading Volume 1

آزمون آیلتس (IELTS= International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیری مهارتهای تخصصـی و یا کار و اقامت در کشـورهای انگلیسی زبان طراحی شده است. ایـن آزمون مشترکاً توسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیا (British Council) و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از 500 مرکز در 120 کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند.

این آزمون در دو نوع مختلف موجود می‌باشد: آکادمیک (Academic) و عمومی (General Training). افرادی که قصد تکمیل تحصیلات خود در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند (کارشناسی به بالا) باید از نوع آکادمیک این آزمون، و افرادی که به منظور گذراندن دوره‌های کوتاه‌مدت فنی و حرفه‌ای، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان همچون انگلیس، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند را دارند، می‌توانند در نوع عمومی این آزمون شرکت کنند.

مجموعه ی پیش رو حاوی هفت عدد تست واقعی ریدینگ آزمون ایلتس می باشد. فایل های این مجموعه به صورت پی دی اف هستند و فایل های جواب مربوط به تست ها نیز در این مجموعه در نظر گرفته شده اند. این مجموعه را می توانید در این قسمت از کاردوآنلاین به صورت رایگان دانلود کنید.

محتویات

  • فایل PDF تست واقعی ریدینگ ایلتس Actual Test Reading Volume 1
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com می باشد.

download button

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *