تسلط بر لهجه بریتیش با Get Rid of your Accent

تسلط بر لهجه بریتیش با Get Rid of your Accent را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تسلط بر لهجه بریتیش با Get Rid of your Accent

Ger Rid Of Your Accent اسم مجموعه ای تمرینی برای تلفظ در زبان انگلیسی است که هدف آن تسلط یافتن بر لهجه بریتیش در زبان انگلیسی است. مجموعه بر اساس متدهای آزمایش شده و مطمئن قابل استفاده در مدارس تئاتر بریتانیای برای کسانی که لهجه شهرستانی دارند و به آنها یاد داده می شود که لهجه استاندارد بریتانیایی را تلفظ کنند، تدوین شده است. اگر به دنبال بهترکردن لهجه بریتیش انگلیسی خودتان هستید و می خواهید از لهجه فعلی خود خلاص شوید این مجموعه را مطالعه کنید.

Get Rid of your Accent

Get Rid of your Accent is a speech training manual for mastering British English pronunciation. The book is based on a tried and trusted method used in London drama schools for British people with provincial accents to learn standard British English. It includes humourous sentences, tongue twisters, period verses, rhyme exercises, period pictures. Relevant subjects are received pronunciation, elocution and phonetics.

محتویات

  • خرید دانلودی  [Get Rid of your Accent [British-English  به همراه سی دی صوتی

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *