تقویت تلفظ انگلیسی سطح پیشرفته با Get Rid of Your Accent: Advanced Level

تقویت تلفظ انگلیسی سطح پیشرفته با Get Rid of Your Accent: Advanced Level را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود کتاب دوم و سطح پیشرفته از مجموعه آموزش و بهبود تلفظ ولهجه انگلیسی Get Rid Of Your Accent

اگر از دنبال کنندگان همیشگی سایت باشید می دانید که چند روز قبل کتاب اول از همین مجموعه را در سایت برای دانلود قرار داده بودیم. در این پست کتاب دوم از این مجموعه که برای سطح پیشرفته از زبان انگلیس تهیه شده است را برای دانلود قرار داده ایم. این کتاب به شما در رسیدن به یک تلفظ سلیس، روان، درست، طبیعی و مشابه یک بومی زبان به شما کمک می کند. این مجموعه همچنین برای کسانی که در سخنرانی به زبان انگلیسی با مشکل تلفظ و لهجه مواجه هستند با ارزش و سودمند می باشد. این کتاب و سی دی های صوتی آن را می توانید در این پست از کاردو آنلاین دانلود نمایید.

Get Rid of Your Accent: Advanced Level

Our first book deals primarily with the pronunciation of English sounds and helps with clarify of speech. In this book, we are taking the study of English a step further. It will help you make your speech fluent, natural and more like that of a native English speaker! It will also prove to be invaluable for everybody who needs public speaking skills, as it provides effective practice for the use of pause and voice modulation.

محتویات

  • دانلود رایگان تقویت تلفظ انگلیسی سطح پیشرفته با Get Rid of Your Accent: Advanced Level

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *