تقویت مهارت خواندن ودرک مطلب با Getting the Message 1 , 2 , 3

Getting the Message

تقویت مهارت خواندن ودرک مطلب با Getting the Message 1 , 2 , 3 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تقویت مهارت خواندن ودرک مطلب با Getting the Message 1,2 , 3

گروه هدف برای این مجموعه نوجوانان و جوانان از سطح مقدماتی تا متوسطه می باشد. این مجموعه حجم وسیعی از مطالب و موضوعات مورد علاقه نوجوانان اعم از ورزش، ماجراجویی، تاریخ، سفر به فضا، روابط شخصی، محیط زیست، جغرافیا، علمی تخیلی، مد را در بر می گیرد. موارد متنوعی از متن ها نظیر نامه ها، داستان های مصور کمدی، مقالات مجلات، داستان های کوتاه، نمایشنامه و سناریو ها، بروشور، و اشعار را می توانید در این مجموعه بیابید که به وضوع آشکار است به تقویت مهارت خواندن READING و درک مطلب در زبان انگلیسی کمک شایانی می کند. در این مجموعه تمرینات بعد از دروس در زمینه READING و لغات و گرامر بر اساس متون و مطالب دروس نیز گنجانده شده است.

Getting the Message 1,2 , 3

Getting the message is a three level course designed to stimulate and extend students’ skills and interest in reading. It is aimed at young students, from elementary to intermediate level.

Features:

  • a wide range of teenage-interest topics including sport, adventure, history, space travel, personal relationships, the environment, geography, science fiction, fashion
  • a variety of text-types including letters, comic strips, magazine articles, short stories, play and TV scripts, brochures, poetry
  • activities for use before, while and after reading, designed to develop reading skills
  • vocabulary and grammar exercises related to the texts
  • ideas for follow-up project work linked to the topic of each unit

a “Developing skills” section which encourages students to assess and discuss their reading skills.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل های PDF  تقویت مهارت خواندن ودرک مطلب با Getting the Message 1, 2, 3

خرید محصولات آموزش مهارت خواندن زبان انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاینonline purchase

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *