تقویت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی با Reading Genres

Reading Genres

Reading Genres

مجموعه ی Reading Genres یک مجموعه کمک آموزشی که با هدف بهبود مهارت خواندن Reading و درک مطلب در زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده است.را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تقویت مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی با Reading Genres

مجموعه Reading Genres که شامل 5 سطح می باشد یک مجموعه کمک آموزشی که با هدف بهبود مهارت خواندن Reading و درک مطلب در زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده است . این مجموعه کتب که کاری از انتشارات MacMillan معروف است با ارائه مطالب جذاب و خواندنی و متنوع ,  داستانهای زیبا و سرگرم کننده,  نمایشنامه های معروف در ژانرهای متفاوت , بهمراه  تمرینات و فعالیت های امده در کتب به بهبود مهارت خواندن شما و همچنین ایجاد حس لذت از خواندن به زبان انگلیسی در شما کمک بسزایی میکند. این مجموعه بسیار جالب را می توانید به رایگان از کاردوانلاین دانلود نمایید.

Reading Genres

Reading Genres: A Study Guide provides lessons and practice in the structural elements of a variety of different genres. It includes multiple exposures to different genres as well as motivating passages. This study guide also promotes genre study and understanding with engaging activities connected to reading.

محتویات

  • فایل PDF کتاب Reading Genres

Reading Genres Level 1 – 2 – 3 – 4 – 5

Download  28MB

Direct Link لینک مستقیم

50,000 ریال – افزودن به سبد خرید

 

 

 

Password : www.kardoonline.com

خریدمجموعه های کامل و تکمیلی آموزش انگلیسی فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *