تقویت مهارت شنیداری انگلیسی با Top-up Listening 1

تقویت مهارت شنیداری انگلیسی با Top-up Listening 1 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تقویت مهارت شنیداری انگلیسی با Top-up Listening 1

مجموعه سه سطحی Top-up Listening یک مجموعه تقویت مهارت شنیداری و بهبود درک شنیداری انگلیسی می باشد. این مجموعه زبان انگلیسی را همان گونه که در مکالمات محاوره ای و روزمره ادا می شود به ما ارائه می دهد. در مجموعه Top-up دروس و تمریناتی به زبان آموزان ارائه می شود تا به دو صورت معنای دقیق آنچه را که می شنوند را دریافت کنند. یکی به واسطه دانش لغات زبان آموز که زبان آموز حدس بزند کلمه ای بعدی چیست و یکی بواسطه آگاهی زبان آموز از ساختار آواها و صداها در زبان انگلیسی.

مثلا در عبارت ?Whaddaweemean چند کلمه در هم آمیخته شده اند، چند صدا کم دارد، چند حرف صدا دار به صورت طبیعی ضعیف تلفظ می شوند و همه کلمات این عبارت مخفف شده اند.

به ادعای نویسنده این مجموعه، بدون داشتن آگاهی از این موارد، درک شنیداری و بهبود مهارت شنیداری انگلیسی محال است. تمرینات بی شمار و متنوع (شامل مکالمات انگلیسی ) از خصوصیت بارز این مجموعه می باشد. کتاب و سی دی های این مجموعه را که با لهجه امریکن هستند را می توانید از لینک مستقیم دانلود نمایید. سطوح بعدی هم در آینده در سایت قرارداده خواهندشد.

The Top-Up  Listening 1

features English as it is actually spoken.

Top-Up gives students practice in drawing meaning from naturally spoken English in two ways: using their knowledge of the world and of the language to guess what’s coming next, and using their knowledge of how English is actually structured as a sound.

Whaddaweemean? – how words run together, how sounds are lost, how vowels naturally weaken and entire words are dropped. Without knowledge of such patterns, listening is impossible. Lots of practice! Lots of variety!

Combing an explicit focus on the Top-down listening skills together with bottom-up decoding skills, all within a communicative framework. Students get practice in listening for meaning and looking at language form. Listening as it was meant to be taught!

Student Book + Audio CDs + Answer Key + Teacher Notes

محتویات

  • خرید آنلاین تقویت مهارت شنیداری انگلیسی با Top-up Listening 1

خرید مجموعه کامل سه سطحی Top-up Listening از فروشگاه کاردوانلاین

online purchase

11 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *