تمرین درک مطلب انگلیسی با مجموعه Reading Street

READING STREET - Fresh Reads for Differentiated Test Practice

تمرین درک مطلب انگلیسی با مجموعه Reading Street را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

تمرین درک مطلب انگلیسی با مجموعه Reading Street

مجموعه کتاب های تمرینی Reading Street برای بهبود مهارت خواندن و درک مطلب انگلیسی بوده که در 6 سطح ارائه شده است که به همراه آن دانش لغات زبان آموز هم ترقی می یابد. در هر سطح یک کتاب شامل تمرینات و تست هایی برای درک مطلب آمده است و در کتاب دیگر همان نکاتی برای معلمان و جواب تمرینات و تست ها امده است. تمرینان بدین گونه است که متنی در هر درس آمده و به دنبال آن سوالات و تست های مربوطه قرار گرفته است نکته جالب برای سطوح پایین این مجموعه این است که به جای متن یک سری عکس قرار داده شده است و زبان آموز باید درک خود از انها را بسنجد. کتاب های تمرینی درک مطلب Reading Street سطح 1,2,3,4,5 را می توانید در ادامه مطلب دانلود نمایید.

Reading Street

The READING STREET Practice Book provides phonics, vocabulary, and comprehension skills practice for sixth grade students. A weekly take-home newsletter, Family Times, which is included, strengthens the school-home connection.
The Practice Book can be used as blackline masters or as a consumable workbook.
The Teacher Edition contains the answers for the tasks in the Practice Book.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل های PDF کتاب تمرین درک مطلب انگلیسی با مجموعه Reading Street سطوح اول تا پنجم و فایل های راهنمای معلم

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *