how to improve spoken english 300x201 - تمرین کردن با آینه: روشی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

در این مقاله از وبسایت کاردوآنلاین قصد داریم در مورد تمرین کردن با آینه: روشی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی صحبت کنم. امیدوارم که این مقاله نیز مورد توجه تمامی دوستان قرار بگیرد.

تمرین کردن با آینه: روشی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

 یکی از تکنیک هایی که برای تقویت اسپیکینگ در زبان انگلیسی وجود دارد و می‌تواند سریعاً اعتماد به نفس شما را افزایش بدهد صحبت کردن در جلوی آینه است. اغلب دیده ام که دلیل اینکه اغلب افراد از صحبت کردن به زبان انگلیسی امتناع می‌کنند ترس از درست صحبت کردن است. اغلب این افراد زمانی که به زبان فارسی صحبت میکنند خجالتی نیستند اما همین که بحث انگلیسی صحبت کردن به میان می‌آید دهنشان قفل شده و ترجیح می‌دهند که صحبت نکند. البته این موضوع می تواند دلایل دیگر نیز داشته باشد که فعلاً به آنها نمی پردازم. تقریباً تمامی این افراد دلیل سکوت خود را به کم رو بودن خود نسبت نمی‌دهند بلکه برای ترس از اشتباه کردن و یا خجالت کشیدن از اینکه انگلیسی شان خیلی خوب نیست ترجیح می دهند که سکوت کنند.

یکی از تکنیک‌هایی که من همیشه به زبان آموزان توصیه می‌کنم و از آنها می‌خواهم که بیرون از کلاس حتماً تمرین کنند صحبت کردن در جلوی آینه می باشد. با استفاده از این روش شما می توانید صورت خود را زمانی که انگلیسی صحبت می کنید ببینید و به ترس خود غلبه کنید. علاوه بر این می‌توانید به جای اینکه به صورت آزادانه انگلیسی صحبت کنید، یک دیالوگ از یک فیلم را انتخاب کرده و آن را حفظ کنید و سپس در جلوی آیینه آن را اجرا کنید و خودتان را در آینه ببینید. روش دیگر می‌تواند ضبط کردن یک فیلم از خودتان باشد. تمامی اینها می‌توانند به تقویت اسپیکینگ شما در زبان انگلیسی کمک کنند و اعتماد به نفس شما را در زبان انگلیسی افزایش بدهد.

یکی از موضوعات مهم در صحبت کردن به زبان انگلیسی اعتماد به نفس است. اغلب دیده‌ام که زبان آموزانی که اعتماد به نفس بالاتری دارند نسبت به آن دسته از دوستانی که اعتماد به نفس کمتری دارند در زبان انگلیسی موفق تر هستند. البته در جلوی آینه صحبت کردن نیز می تواند به اعتماد به نفس شما کمک کند. در رابطه با تکنیک های دیگر افزایش اعتماد به نفس برای بهتر صحبت کردن به زبان انگلیسی نیز در روزهای بعد مقالاتی را منتشر خواهم کرد.

جمع بندی

توصیه من را جدی بگیرید. یکی از روشهای تقویت اسپیکینگ و افزایش اعتماد به نفس شما در زبان انگلیسی صحبت کردن در جلوی آینه و یا حتی ضبط کردن یک فیلم از خودتان می باشد. این موضوع را می توانید با دیالوگ های یک فیلم معروف نیز تمرین کنید. امیدوارم این مطلب نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد و این تکنیک را در تمرین‌های خود به راحتی پیاده سازی کنید. به منظور شرکت در کلاسهای خصوصی من می توانید از مطلب کلاس خصوصی و نیمه خصوصی زبان در شیراز استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *