English Idioms

جامع ترین مجموعه آموزش اصطلاحات رایج زبان انگلیسی را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

جامع ترین مجموعه آموزش اصطلاحات رایج زبان انگلیسی

دروس آموزش اصطلاحات رایج انگلیسی که با تنظیم و پویش استاد محترم مرتضی گیتی تنظیم شده است یکی دیگر از سری آموزش هایی است که در وبسایت کاردوآنلاین آن را به شما تقدیم می کنیم. توصیه می کنیم که از مجموعه صوتی صد و پنجاه اصطلاح پرکاربرد زبان انگلیسی نیز استفاده کنید. ضمناً در صورت علاقه مند بودن به مبحث اسلنگ ها می توانید از مجموعه صوتی آموزش اسلنگ های رایج زبان انگلیسی نیز استفاده کنید.

سخن استاد گیتی در رابطه با این سری دروس از زبان خود ایشان

یکی از وجوه جذاب و مهم یادگیری هر زبانی، یادگیری عبارات عامیانه و اصطلاحاتی است که اغلب مردمی که زبان مادریشان همان زبانی است که مدنظر شماست از آنها استفاده می کنند. این بخش از یک زبان (به خصوص انگلیسی که الان مورد بحث ماست) اغلب توی آموزشگاه های زبان و یا کتاب هایی که تدریس می شن کمتر به چشم میخورن. علی رغم اهمیت بالایی که این وجه از یک زبان داره، اغلب معلمین عزیز در تدریس آنها تلاش جدی رو به خرج نمی دهند (اینکه ممکنه سوال پیش بیاد که چرا؟ الان بهش نمی پردازیم). هدف من از تنظیم این دروس دقیقاً کمک به همین کاستی بوده و سعی کردم که با آموزش اصطلاحات عامیانه و غیررسمی کمبودی که ازش صحبت کردم رو جبران کنم. از همه ی دوستان عزیز هم میخوام که توی این سری آموزشی با من همراه بشن. ضمناً، دوست دارم اینو هم بگم که پیش از این توی سایت کاردوآنلاین با انتشار مجموعه صوتی آموزش زبان انگلیسی با سریال آمریکایی Friends سعی کردم دوستان رو با این قسمت از زبان آشنا کنم.

به منظور شرکت در کلاس های خصوصی حضوری و آنلاین استاد مرتضی گیتی به صفحه ی کلاس های خصوصی استاد مرتضی گیتی رجوع کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *