Travel English Useful Sentences - جامع ترین مجموعه جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مسافرت

جامع ترین مجموعه جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مسافرت را در این قمست از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

جامع ترین مجموعه جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مسافرت

مجموعه ای که در پیش روی شماست یکی از کامل ترین و جذاب ترین محصولاتی است که تا به حال از سمت وب سایت کاردوآنلاین گردآوری شده است. این مجموعه شامل گستره وسیعی از جملات پرکاربرد زبان انگلیسی است که برای مسافرها و کسانی که قصد مسافرت کردن به کشورهای دیگر را دارند بسیار مفید می باشند. فایل های PDF این مجموعه آموزشی شامل متن جملات می باشد و فایل های صوتی این مجموعه آموزشی که با لهجه امریکایی تنظیم شده است تک‌ تک جملات را برای شما می خوانند.

در این قسمت از وب سایت کاردوآنلاین فصل اول مربوط به این مجموعه آموزشی را میتوانید به صورت رایگان دانلود کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید کردن دیگر فصل‌ های مربوط به این آموزش به صورت کامل و یکجا کنید. پس از پرداخت لینک دانلود تمامی فصل های این آموزش برای شما ارسال می شود. این مجموعه آموزشی را به تمامی کسانی که قصد مسافرت کردن به یک کشور دیگر را دارند توصیه می کنیم چرا که این این مجموعه می تواند در نقش یک دایره المعارف کامل از جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در سفر باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *