داستانهای انگلیسی Advanced steps to understanding

داستانهای انگلیسی Advanced steps to understanding را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

داستانهای انگلیسی Advanced steps to understanding

سطح چهارم و یا پیشرفته از مجموعه steps to understanding یک مجموعه چهار سطحی شامل داستان های متنوع و متعدد انگلیسی بوده که از سطح مقدماتی تا پیشرفته دانش زبان انگلیسی ادامه دارند. این مجموعه  که به همراه فایل های صوتی ارائه می شود برای تقویت مهارت خواندن، درک مطلب و بهبود قدرت شنیداری و همچنین یادگیری لغات انگلیسی بسیار سودمند خواهند بود. هر درس شامل یک داستان بوده که در ادامه تمرینات مختلف نظیر سوالات بله / خیر برای زبان اموز قرار داده شده است تا به سنجش دانسته های خود از درس بپردازد و به یادگیری بیشتر درس یاری می رسانند. در انتهای هر کتاب هم فهرست لغات هم قابل مشاهده است. در این پست آخرین سطح از این مجموعه را برای دانلود قرار داده ایم و به مرور دو سطح دیگر ان را در پست های بعدی می توانید دانلود نمایید.

Advanced steps to understanding

Stories to help students’ reading and listening comprehension. Each book in the series contains 30 carefully graded stories to provide training in reading and listening comprehension. The stories are accompanied by a variety of activities, e.g. true/false questions as well as ‘thinking’ questionsthat require the student to work more creatively. Each book contains a complete wordlist.

محتویات

 • خرید دانلودی کتاب دانش آموز و سی دی صوتی داستانهای انگلیسی Advanced steps to understanding

9 دیدگاه

 • با سلام و سپاس فراوان
  من فقط کتاب steps to understanding رو میخواستم میشه فقط لینک کتاب رو هم بگذارید

 • سلام.آقا واقعا ممنونم از سایت بسیار عالیتون. حقیقتا” نبود یک سایت ویژه و تخصصی آموزشی انگلیسی که فارسی زبان هم باشه احساس میشد، که شما دوستان وطن دوست زحمتش رو کشیدید. باز هم سپاس.
  ضمنا” در خواستی هم داشتم از شما سروران یه زمانی فرهنگ دکتر باطنی همراه با سی دی ارائه شد. از دوستان اگر کسی اون سی دی رو داره و خواست دیگر دوستان دعاش کنند لطفا زحمت اونو هم بکشید و خدمت رو تکمیل فرماید.

  با آرزوی سلامتی و پایداری

  • سلام و ممنون از شما
   بابت فرهنگ استادباطبی هم متاسفانه نمیتونیم کمکی بهتون بکنیم
   موفق باشید

 • واقعا خیلی خوشحال شدم امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق باشین. چشام داشت کور میشد از بس دنبالشون تواینترنت گشتم. واقعا خدا عوضتون. واقعا احتیاج شدیدی به این کتابها بخصوصصصصصصصصصصص فایلهای صوتیشون داشتم. بسیار متشکرم .بسیار

 • می خواستم خواهش کنم این مجموعه رو هم قرار بدید
  Anecdotes in American English by Hill.A.L هر سه تا سطح شو .متاسفانه هر چی گشتم نتونستم با کیفیت خوب پیدا کنم خیلی ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *