داستانهای انگلیسی Elementary steps to understanding

داستانهای انگلیسی Elementary steps to understanding را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

داستانهای انگلیسی Elementary steps to understanding

مجموعه steps to understanding یک مجموعه چهار سطحی شامل داستان های متنوع و متعدد انگلیسی بوده که از سطح مقدماتی تا پیشرفته دانش زبان انگلیسی ادامه دارند. این مجموعه  که به همراه فایل های صوتی ارائه می شود برای تقویت مهارت خواندن، درک مطلب و بهبود قدرت شنیداری و همچنین یادگیری لغات انگلیسی بسیار سودمند خواهند بود. هر درس شامل یک داستان بوده که در ادامه تمرینات مختلف نظیر سوالات بله / خیر برای زبان اموز قرار داده شده است تا به سنجش دانسته های خود از درس بپردازد و به یادگیری بیشتر درس یاری می رسانند. در انتهای هر کتاب هم فهرست لغات هم قابل مشاهده است. در این پست سطح ابتدایی ( دوم) از این مجموعه را برای دانلود قرار داده ایم و به مرور چهار سطح ان را در پست های بعدی  می توانید دانلود نمایید.

Elementary steps to understanding

Stories to help students’ reading and listening comprehension. Each book in the series contains 30 carefully graded stories to provide training in reading and listening comprehension. The stories are accompanied by a variety of activities, e.g. true/false questions as well as ‘thinking’ questionsthat require the student to work more creatively. Each book contains a complete wordlist.

محتویات

  • دانلود رایگان  کتاب دانش آموز و سی دی صوتی داستانهای انگلیسی Elementary steps to understanding

[download color=”green” link=”http://parsaspace.com/files/7351754884/Elementary_Steps_To_Understanding(www.kardoonline.com).rar.html”]Download From Parsaspace[/download]

[download color=”blue” link=”http://www.mediafire.com/download.php?1hmbo2qqjtxvxtl”]Download From Mediafire[/download]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *