دانلود مجموعه آموزش انگلیسی بزرگسالان Elevator 2

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی بزرگسالان Elevator 2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی بزرگسالان Elevator 2

Elevator عنوان یک مجموعه چهار سطحی مختص بزرگسالان است که با هدف آموزش زبان انگلیسی از سطح ابتدایی تا سطح بالای متوسطه عرضه شده است. مجموعه Elevator با ارایه دروس لذت بخش و با یادگیری سریع مطالب حس پیشرفت واقعی را به زبان آموز هدیه می کند. این دوره آموزش انگلیسی به صورت پله به پله مطالب و آموزش هایی برای ارتقاء مهارت های خواندن و شنیداری در اختیار زبان آموز گذاشته و به صورتی سیستماتیک به مهارت تلفظ آنها کمک کرده و فرصت های بی شماری را برای تمرین و بهبود مهارت های ارتباطی در دنیای واقعی را خلق میکند. کتاب دانش آموز و کتاب تمرین سطح دوم از این مجموعه را می توانید از کاردوآنلاین دریافت نمایید. این مجموعه از انتشارات ریچموند ارائه شده است.

Elevator 2: Student’s Book +Work Book

Elevator is a motivating new four-level general English course that takes adults from an elementary to an upper intermediate level. Combining topic-based content with a straightforward, easy-to-teach methodology, Elevator  provides students with enjoyable and fast-paced lessons which offer a real sense of progress. The course provides carefully graded reading and listening sections, systematic help with pronunciation and lots of opportunities for communication practice.

محتویات

  • خرید دانلودی مجموعه آموزش انگلیسی بزرگسالان Elevator 2

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *