دانلود ایتالیایی آسان قدم به قدم

Easy Italian Step by Step Book

دانلود ایتالیایی آسان قدم به قدم را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به علاقه مندان به زبان ایتالیایی تقدیم می کنیم.

دانلود ایتالیایی آسان قدم به قدم

کتاب ایتالیایی آسان قدم به قدم که با نام انگلیسی Easy Italian Step by Step منتشر شده است یکی دیگر از منابع آموزش زبان ایتالیایی است که در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان و دوست داران این زبان شیرین تقدیم می کنیم.

کتاب ایتالیایی آسان قدم به قدم سعی می کند که به شما زبان ایتالیایی را به شیوه ای که همه ی افراد یک زبان را یاد می گیرند آموزش دهد. در ابتدای این کتاب به شما ساختارهای داده می شود که به راحتی بتوانید به زبان ایتالیایی ارتباط برقرار کنید. با کنار هم قرار دادن این ساختار ها می توانید به زودی به زبان ایتالیایی گفتگو کنید و بنویسید. به علاوه این کتاب به شما افعال بسیار پرکاربردی را آموزش می دهد. آموزش لغات اساسی و کاربردی یکی دیگر از اهداف این کتاب است.

کتاب ایتالیایی آسان قدم به قدم به شما زبان ایتالیایی را به آسانی، زیبایی و به طور کاملاً کاربردی آموزش می دهد.

در این قسمت از وبسایت دانلود منابع زبان انگلیسی کاردوآنلاین می توانید فایل پی دی اف کتاب ایتالیایی آسان قدم به قدم را دانلود کنید. برای دریافت این مجموعه به صورت کامل و به همراه فایل های صوتی به وبسایت فروشگاه کاردوآنلاین مراجعه کنید.

به علاوه برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی گروه آموزشی پژوهشی کاردوآنلاین از این لینک دیدن کنید.

Easy Italian Step by Step

Your quickest route to learning Italian is through a solid grounding in grammar basics. Now don’t be put off by the “G-word.” What you won’t find in this book is a lot of repetitive drills. Instead, you get an original, step-by-step approach to learning Italian based on the way people naturally acquire language.

From the very beginning, you are introduced to the most essential structures–allowing you to communicate in Italian almost immediately. Gradually, through a series of interconnected “steps,” you logically progress to more common concepts that govern how Italian is spoken and written. And along the way you are introduced to hundreds of carefully selected verbs and vocabulary words presented on the basis of how often they are used in everyday Italian.

Guaranteed to get you quickly up and running with the knowledge and skills you need to communicate in Italian with confidence, Easy Italian Step-by-Step features:

  • A unique “building-block” approach to mastering essential grammar, verbs, and vocabulary
  • Down-to-earth explanations of important rules and concepts
  • Hundreds of frequently used verbs and key terms a beginner should know
  • Exercises to test what you’ve learned and measure progress
  • Engaging readings that help you hone your skills in everyday contexts

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب ایتالیایی آسان قدم به قدم Easy Italian Step by Step
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download buttonخرید مجموعه های دیگر آموزش زبان ایتالیایی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *