دانلود دیکشنری ضرب المثل های انگلیسی

The Dictionary of English Proverbs

دانلود دیکشنری ضرب المثل های انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود دیکشنری ضرب المثل های انگلیسی

یکی دیگر از دیکشنری هایی که وبسایت کاردوآنلاین به شما کاربران عزیز ارائه می کند دیکشنری ضرب المثل های انگلیسی از انتشارات آکسفورد با نام اصلی (Oxford Concise Dictionary of  Proverbs) است. این کتاب حاوی ضرب المثل های انگلیسی است که به صورت روزمره در میان مردم کشورهای انگلیسی زبان به کار برده می شود. دیکشنری حاضر به صورت Concise یا مختصر تهیه و تدوین شده تا بتوان سریعتر و آسانتر از آن بهره جست. هر چند که در این حالت اطلاعات کامل و جامعی ارایه نمی شود ولی برای اشخاصی که می خواهند در حد چند جمله در مورد ضرب المثل انگلیسی مورد نظرشان بدانند کافی به نظر می رسد.

تقریبا هر کسی حداقل یک ضرب‌المثل شنیده است و خیلی‌ها تعدادی بیش‌تر. ضرب‌المثل‌ها سابقه‌ی تدبیر و ذکاوت توده‌ی مردم است که نسل به نسل از طریق هنر، ادبیات و فرهنگ عامه در طی قرون دست به دست شده‌اند.

یکی از مهم‌ترین و شگفت‌انگیز‌ترین انواع هنر عوام، ضرب‌المثل‌ها هستند که طیف وسیعی از شنوندگان را به خود جلب می‌سازند. این راهنمای ضرب‌المثل‌های ملل به زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان و خوانندگان عمومی تدوین شده است تا یک دید کلی نسبت به ضرب‌المثل‌ها در فرهنگ جهانی به دست آورند.

در این کتاب با کاربرد تعدادی از ضرب‌المثل‌ها در سخنرانی‌های سیاسی، ادبی و زندگی‌های روزمره نیز پی خواهید برد. برای دانلود این کتاب ارزشمند از کاردوآنلاین به ادامه ی مطلب بروید.

The Concise Oxford Dictionary of Proverbs

Proof of the principle, the more the merrier, this is an expanded edition of an ever-popular dictionary. Now reissued and updated, this invaluable work of reference provides the reader with over 1,000 of the best-known English proverbs from around the world. For this third edition the explanatory material has been expanded and new proverbs added including “Never say never,” “It takes one to know one,” “The devil is in the details,” and “If you want something done, ask a busy person.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF کتاب The Concise Oxford Dictionary of Proverbs
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

download buttonخرید مجموعه های دیکشنری زبان انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *