دانلود دیکشنری پزشکی Blacks Medical Dictionary

Blacks Medical Dictionary

دانلود دیکشنری پزشکی Blacks Medical Dictionary را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

دانلود دیکشنری پزشکی Blacks Medical Dictionary

در این پست از وبسایت کاردوآنلاین دیکشنری تخصصی اصطلاحات پزشکی را با نام اصلی Black’s Medical Dictionary خدمت شما زبان آموزان و دوستداران یادگیری زبان انگلیسی تقدیم می نماییم. در این فرهنگ لغت تخصصی تک زبانه به صورت جامع به لغات و اصطلاحات رشته پزشکی پرداخته شده است. همانگونه که از عنوان کتاب نیز بر می آید جایی برای توضیح و تشریح بیشتر باقی نمی گذارد. کتاب ویراست 41 ام خود را پشت سر می گذارد و کاری است از انتشارات معظم Black. تا کنون نیز به ادعای ناشرش حدود 1 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. کاردوآنلاین افتخار آن را دارد که این دیکشنری عظیم را تقدیم به پزشکان و مترجمان حوزه پزشکی کشور تقدیم نماید. برای دانلود آن از کاردوآنلاین به ادامه ی مطلب بروید.

Blacks Medical Dictionary

Black’s Medical Dictionary first appeared in 1906. That new century was to see health care in the United Kingdom evolve from a largely personal, paternalistic consultation between doctor and patient, based more on medical tradition than medical science, to a complex, science-based, team-oriented and managed service. The emergence of the informed patient was largely responsible for this change, and publications like this dictionary, the contents of which have during its forty-one editions reflected these changes in medicine, have served as a catalyst.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF دیکشنری پزشکی Blacks Medical Dictionary
  • پسورد تمامی فایل های سایت www.kardoonline.com است.

10,000 ریال – افزودن به سبد خرید

خرید مجموعه های آموزش گرامر زبان انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *