دانلود دیکشنری Lingoes و پک جامع گلاسوری های آن

دانلود دیکشنری Lingoes و پک جامع گلاسوری های آن را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود دیکشنری Lingoes و پک جامع گلاسوری های آن

نرم‌افزار Lingoes دیکشنری رایگان ( فعلا !!!)، ساده، سبک و البته قدرتمند می باشد که جایگزین مناسبی برای بابیلون به حساب می آید. در Lingoes شما می‌توانید کلیدی میان‌ بر را طوری تنظیم کنید تا بعد از فشردن آن روی یک لغت در محیط ویندوز معنای آن برای شما نمایش داده شود. نحوه نمایش معنای لغت در زمانی که شما با استفاده از کلید میان بر نرم‌افزار را فرا می‌خوانید بسیار مناسب تر از بابیلون است، در اینجا به جای باز شدن صفحه‌ اصلی نرم‌افزار کادری برای شما نمایش داده می‌شود که اطلاعات مختصری را راجع به کلمه انتخاب شده برای شما فراهم می‌کند و در صورت نیاز می‌توانید با رجوع به نرم‌افزار اصلی اطلاعات بیشتری را دریافت کنید. این دیکشنری هم به مثابه دیکشنری بابیلون قابلیت نصب گلاسوری های مختلف بر روی خود را داراست که مجموعه کاملی از این گلاسوری های Lingoes را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید به رایگان دانلود نمایید.

Lingoes dictionary

Lingoes is an easy and intuitive dictionary and text translation software, It offers lookup dictionaries, full text translation, capture word on screen, translate selected text and pronunciation of words in over 80 languages. These language are English, French, German, Italian, Spanish, Portuguese, Russian, Greek, Swedish, Turkish, Chinese, Japanese, Korean, Polish, Arabic, Hebrew, Vietnamese, Thai and more..

محتویات

  • دانلود رایگان دیکشنری Lingoes

download button

  • دانلود گلاسوری های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی Lingoes

گلاسوری پیشرفته انگلیسی به فارسی hFarsi – Advanced Version

گلاسوری فارسی به انگلیسی MHM Persian-English Dictionary

گلاسوری دیکشنری حقوق Mokhtari English-Persian Law Dictionary

گلاسوری Generic English-Persian Dictionary

download button

  • دانلود گلاسوری های انگلیسی به انگلیسی Lingoes

شامل 61 گلاسوری

در زمینه های آموزش مترادف ها، آموزش لغات ایلتس و تافل، لغات تخصصی رشته های مختلف نظیر فیزیک – الکترونیک – پتروشیمی و .. ،آموزش اصطلاحات عامیانه انگلیسی  و …

متاسفانه دیکشنری های معروف برای Lingoes را نتوانستم پیداکنم اگر دوستان این دیکشنری ها را دارند یا لینک دانلودی سراغ دارند برای دوستان قراربدهند تا استفاده کنند .

download button

همه دیکشنری های بالا بصورت انفرادی از اینجا (کلیک کنید ) قابل دانلود هستند

14 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *