دانلود سطح سوم تاپ ناچ Top Notch 3

Top Notch 3

دانلود سطح سوم تاپ ناچ Top Notch 3 مجموعه ی آموزش زبان انگلیسی را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود سطح سوم تاپ ناچ Top Notch 3

تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) یک دوره 6 سطحی کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهرمند است . تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشاریعنی سالهای 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن می باشد.

در کتابهای Top Notch که شامل 4 کتاب می باشند کتاب Fundamentals کتاب مقدماتی این دوره محسوب می شود . کتابهای Summit سطح پیشرفته این دوره اموزشی محسوب می شوند.به ادعای ناشر تاپ ناچ که لانگمن نی باشد بیشتر از 3 میلیون دانش آموزش با دوره آموزشی تاپ ناچ در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند.

Top Notch 3

Top Notch is an award-winning six-level communicative course for adults and young adults.  Designed for international communication, it sets a new standard using the natural language that people really speak.

محتویات

  • خرید آنلاین مجمبوعه ی Top Notch 3 شامل فایل PDF کتاب دانش آموز و کتاب معلم به همراه سی دی های صوتی
20,000 ریال – افزودن به سبد خرید

خرید مجموعه های کامل و تکمیلی آموزش انگلیسی از فروشگاه کاردوآنلاین

Purchase Icon

39 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *