دانلود فایلهای صوتی Top Notch 2 بصورت نرم افزار

Top Notch 2 Audios - Software Version

دانلود فایل های صوتی Top Notch 2 به صورت نرم افزار را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود فایل های صوتی Top Notch 2 به صورت نرم افزار

تاپ ناچ (Top Notch) و سامیت (Summit) یک دوره 6 سطحی کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سنی جوانان و بزرگسالان را تشکیل می دهند که از آخرین متد آموزشی متداول در جهان بهرمند است. تاپ ناچ و سامیت در همان سال انتشار یعنی سال های 2006 و 2007 موفق به دریافت جایزه بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشی (AEP) گردیدند. این مجموعه محصول انتشارات لانگمن می باشد.

در کتاب های Top Notch که شامل 4 کتاب می باشند کتاب Fundamentals کتاب مقدماتی این دوره محسوب می شود. کتاب های Summit سطح پیشرفته این دوره اموزشی محسوب می شوند. به ادعای ناشر تاپ ناچ که لانگمن می باشد بیشتر از 3 میلیون دانش آموزش با دوره آموزشی تاپ ناچ در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند. Top Notch اثبات کرده‌ است که می‌ تواند زبان‌ آموز را به اوج کارآمدی و شایستگی در گویش به زبان انگلیسی برساند. در سایت 4 سطح Top Notch قرار داده شده است و با توجه به درخواست های دوستان لازم دیدیم که دو سطح Summit هم قرار داده شوند.

اخیراً فایل های صوتی سطح دوم تاپ ناچ Top Notch 2 به صورت یک نرم افزار جالب و کاربردی درآورده شده است که برای استفاده کردن خیلی راحت تر شده است و لازم به گشتن برای پیداکردن فایل های صوتی درس خاصی نیست که ان را در این قسمت از سایت کاردوآنلاین به شما تقدیم می کنیم.

(Top Notch 2 Audios (Software Version

Top Notch (with Summit) is an award-winning six-level communicative course for adults and young adults.  Designed for international communication, it sets a new standard using the natural language that people really speak.

محتویات

  • دانلود رایگان فایل های صوتی Top Notch 3 به صورت نرم افزار

download button

مجموعه کامل تاپ ناچ به همراه سامیت را از فروشگاه کاردوانلاین تهیه کنید.

online purchase

21 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *