دانلود مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine issue 126

دانلود مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine issue 126 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine issue 126

خوب به سلامتی جدیدترین شماره مجله جذاب آموزش زبان انگلیسی Hot English Magazine که چندی پیش منتشر شده بود در دسترس ما قرارگرفت. مجله محبوب Hot English مجله ای است برای یادگیری و تدریس زبان انگلیسی به صورتی جذاب و سرگرم کننده. چه زبان آموز باشید و چه مدرس زبان انگلیسی اگر دنبال منبعی جذاب و سرگرم کننده برای یادگیری و یا تدریس انگلیسی می گردید این مجله می تواند نیازهای شما را برآورده سازد. یک منبع آموزش انگلیسی جالب که آموزش انگلیسی واقعی با صداهای افراد انگلیسی زبان را در دستور کار خودقرارداده است. این مجلات مشهور و محبوب آموزش انگلیسی برای هر کسی و در هر سطحی مطالبی برای آموزش در خود جای داده است. شماره های زیادی از این مجله در سایت و وبلاگ کاردوانلاین قرارداده شده است که می توانید با نگاهی به دسته بندی مجلات آموزشی چه در سایت و چه در وبلاگ انها را تهیه نمایید و اما در ادامه مطلب شما می توانید کتاب و سی دی صوتی شماره 126 مجله اموزش انگلیسی Hot English Magazine را دانلود نمایید و از مطالعه آن لذت ببرید.

Hot English Magazine issue 126

Hot English Magazine is a leading English resource. Its fun and colorful approach to teaching real English as it’s spoken by native speakers is popular around the world. Loved by both students and teachers, there’s something for everyone and all levels in Hot English magazine.

اگر مجله با کیفیت بهتر مشاهده شد حتما برای دانلود قرارخواهد گرفت.

محتویات

  • دانلود رایگان دانلود مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine issue 126

download button

16 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *