دانلود مجله زبانشناسی The Linguist 52/2

دانلود مجله زبانشناسی The Linguist 52/2 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجله زبانشناسی The Linguist 52/2

The Linguist Magazine  عنوان مجله ای است در زمینه زبان شناسی و برای هر فردی که در این حوزه فعالیت دارد می تواند جالب و سودمند باشید. این مجله ی زبان شناسی طیف گسترده ای از مقالات را در خود جای داده است و به همراه سایر بخش های پرطرفدار همیشگی مجله اعم از بخش بررسی کتاب، بخش اظهار نظرها، اخبار جدید و رویداد های انستیتو زبانشناسی، باعث می شود هر کسی که در زمینه زبان و زبان شناسی کار میکند را به خود جذب کند. نسخه جدید این مجله که برای ماه های می و آوریل 2013 منتشر شده است را می توانید از کاردوآنلاین دریافت کنید. همچنین می توانید این مجله را به صورت آنلاین از اینجا مطالعه نمایید.

The Linguist Magazine 52.2 (2013)

The Linguist offers its readers a wide range of articles that are of interest to anyone and everyone working with languages. It features job ads for linguists, as well as an IT column on websites that are of interest or relevant to professional linguists. It also includes popular regular sections such as lists of IoL events, book reviews, a section on opinion and comment as well as news items. No matter what your field is, The Linguist is informative, incisive, relevant and thus a must for every linguist.

محتویات

  • دانلود رایگان مجله زبانشناسی  The Linguist Magazine 52.2

download button

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *