دانلود مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 2013

دانلود مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 2013 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 2013

The Linguist Magazine  عنوان مجله ای است در زمینه زبانشناسی و برای هر فردی که در این حوزه فعالیت دارد می تواند جالب و سودمند باشد. این مجله زبانشناسی طیف گسترده ای از مقالات را در خود جای داده است و به همراه سایر بخش های پرطرفدار همیشگی مجله اعم از بخش بررسی کتاب، بخش اظهارنظرها، اخبار جدید و رویدادهای انستیتو زبانشناسی باعث می شود هر کسی که در زمینه زبان و زبانشناسی کار میکند را به خود جذب کند. نسخه جدید این مجله که برای ماه فوریه و مارچ 2013 منتشر شده است را میتوانید از کاردوآنلاین دریافت کنید.

(The Linguist Magazine 52.1 (2013

The Linguist offers its readers a wide range of articles that are of interest to anyone and everyone working with languages. It features job ads for linguists, as well as an IT column on websites that are of interest or relevant to professional linguists. It also includes popular regular sections such as lists of IoL events, book reviews, a section on opinion and comment as well as news items. No matter what your field is, The Linguist is informative, incisive, relevant and thus a must for every linguist.

محتویات

  • دانلود رایگان مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 2013

download button

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *