دانلود مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 52/3

دانلود مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 52/3 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 52/3

The Linguist Magazine  عنوان مجله ای است در زمینه زبانشناسی و برای هر فردی که در این حوزه فعالیت دارد می تواند جالب و سودمند باشد. این مجله زبانشناسی طیف گسترده ای از مقالات را در خود جای داده است و به همراه سایر بخش های پرطرفدار همیشگی مجله اعم از بخش بررسی کتاب، بخش اظهار نظرها، اخبار جدید و رویدادهای انستیتو زبانشناسی، باعث می شود هر کسی که در زمینه زبان و زبانشناسی کار میکند را به خود جذب کند. نسخه جدید این مجله که برای ماه ژوئن و جولای 2013 منتشر شده است را میتوانید از کاردوآنلاین دریافت کنید. همچنین میتوانید این مجله را بصورت آنلاین از اینجا مطالعه نمایید.

The Linguist Magazine 52/3 -June,July 2013

The Linguist offers its readers a wide range of articles that are of interest to anyone and everyone working with languages. It features job ads for linguists, as well as recommending websites that are of interest or relevant to professional linguists. It also includes popular regular sections such as lists and reports of CIOL events, book reviews, a section on opinion and comment as well as news items. No matter what your field is, The Linguist is informative, incisive, relevant and a must for every linguist.

 محتویات

  • دانلود رایگان فایل PDF مجله زبانشناسی The Linguist Magazine 52/3

download button

مشاهده و خرید پکیج کامل مجلات زبان انگلیسی از فروشگاه

online purchase

 

4 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *