دانلود مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Easy English 3

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Easy English 3 را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین آن را به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Easy English 3

مجموعه 5 سطحی Easy English with Games and Activities که برای آموزش زبان کودکان تدوین شده است که یک روش کاربردی و لذت بخش را برای یادگیری لغات و گرامر زبان انگلیسی پیش روی بچه ها می گذارد. این مجموعه می تواند به عنوان یک منبع عالی برای تدریس در کلاس و یا به صورت خودآموز استفاده گردد. در این کتاب ها که به همراه سی دی های صوتی آنها ارائه شده است با استفاده از تصاویر رنگی و با بهره گیری از اشکال حیوانات به آموزش لغات و گرامر و مکالمات کوتاه و ابتدایی انگلیسی پرداخته شده است و با فعالیت های سرگرم کننده نظیر رنگ امیزی جواب های درست بچه ها به یادگیری زبان انگلیسی تشویق می شوند. این مجموعه که کاری از انتشارات ELI می باشد به طور کامل و به تدریج در سایت کاردو انلاین قرار داده می شود. سایر سطوح را می توانید در پست های قبلی و بعدی جستجو کنید.

Easy English with Games and Activities 3 

Easy English with games and activities is a set of 5 volumes which offer Primary School students a useful, enjoyable way to learn basic English grammar and vocabulary. It is a great resource both in the classroom and at home.

محتویات

  • خرید آنلاین فایل PDF کتاب و فایل های صوتی Easy English with Games & Activities سطح سوم

خرید مجموعه های  آموزش انگلیسی از  فروشگاه کاردوآنلاین

online purchase

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *