دانلود مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Fly High 1

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Fly High 1  را در این قسمت از مرکز دانلود منابع زبان های خارجی کاردوآنلاین به شما عزیزان تقدیم می کنیم.

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Fly High 1

مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Fly High در 4 سطح و از انتشارات لانگمن تهیه شده است. در این سری آموزشی با استفاده از مطالب و موضوعات مورد علاقه کودکان و با بکارگیری شخصیتهای کارتونی و کاریکاتور سعی شده مهارتهایی چون خواندن، گرامر، نوشتن، شنیداری و صحبت کردن انگلیسی را تقویت کرده و با استفاده از موسیقی، آهنگ، سرگرمی و بازی، آموزش انگلیسی را سرگرم کننده و لذت بخش سازد. نرم افزار چندرسانه ای این مجموعه ها برای تمرین و فعالیت بیشتر و درنهایت تسلط بیشتر کودکان بر زبان انگلیسی بسیار مفید خواهند بود. در این پست شما می توانید کتاب و سی دی های صوتی سطح اول این مجموعه ( Fly High 1 ) را دانلود نمایید.

Fly High 1

Fly High is a motivating four-level course for young learners that integrates reading, grammar, writing, listening, and speaking skills in a fun and engaging way. Language is presented in humorous cartoon stories and follows the adventures of the Fly High characters. CD-ROM with interactive songs and games offers further opportunities for consolidation and revision.

محتویات

  • خرید آنلاین مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Fly High

20,000 ریال – افزودن به سبد خرید

خرید پستی مجموعه های آموزش زبان انگلیسی به کودکان

online purchase

9 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *